А Ваша дитина готова до цифрового майбутнього?
Старт найближчого
курсу - вересень 2020
Наші курси з програмування познайомлять школяра із всесвітом технологій!
Про наc
"Кодонавти" - це сучасний заклад з навчання дітей основам програмування у форматі gamified learning (нова освітня методика, що використовує ігрові механіки для підвищення ефективності та інтересу до навчання).

Під керівництвом нашої команди в рамках проектів Фонду BrainBasket комп'ютерні курси пройшли
понад 1100 дітей з усіх областей України.


Наш підхід
Навчання, як гра
Наші заняття дуже нагадують дітям відеоігри, тому вони навчаються із задоволенням. Але на відміну від ігор, кожен урок знайомить дитину з певним аспектом кодування та закріплює відповідні навчики на практиці.
1
Результат на кожному уроці
Кожне заняття - це створення завершеного "продукту" (анімації, гри, програми) із використанням знань, вивчених на уроці. А коли дитина одразу бачить результат своїх дій - це мотивує розвиватись і вчитись далі.
2
Випускний проект
Протягом курсу діти готують власний проект з використанням набутих навичок і презентують його групі на останньому занятті. Це допомагає відточити проектні навички (створення плану робіт, тайм-менеджмент, навчики презентації).
3

Курси
Програми розраховані на дітей від 9 до 15 років й не потребують попередніх технічних навичок
Основи програмування на Scratch (9-11 років)
Курс візуальної мови програмування Scratch (розроблена в Массачусетському Технологічному Інституті), який в ігровій формі навчає алгоритмічному мисленню та першим крокам в кодуванні.
Робототехніка (9-11 років)
Даний курс є більш просунутим рівнем вивчення ІТ та навчає програмуванню робототехнічних конструкторів (на мові Scratch), що закладає фундамент програмування фізичних об'єктів (так званого hardware та embedded).
Створення веб-сайтів (13-15 років)
Курс навчає основам front-end програмування, а саме створенню веб-сайтів. Дане вміння дозволить школярам розробляти сайти з використанням популярних конструкторів (Tilda, Wix, WordPress).

Наші переваги
Якісні програми
Всі курси розроблені досвідченими програмістами з використанням зарубіжних освітніх напрацювань
Розуміння дітей
Наші ментори мають великий досвід роботи з дітьми, то ж добре розуміють їх потреби та знають, як знайти до них підхід
Розвиток талантів
Не всі мають технічний склад розуму, але всі мають творчі задуми. Ми навчаємо, як їх реалізовувати за допомогою коду
80% професій, якими будуть займатись наші діти, сьогодні ще навіть не існують.
Чому дітям варто вивчати програмування?
Сьогодні інформаційні технології глибоко проникли в усі сфери життя. Вміння програмувати стало подібним володінню іноземною мовою - це відкриває нові кар'єрні горизонти незалежно від того, яку професію обере Ваша дитина. ІТ - це грамота 21 сторіччя, і кожна дитина має знати її "на зубок".

Навіть базові навички кодування допомагають розвивати логіку, креативне мислення та побачити ази проектного менеджменту. Наші курси - чудова можливість познайомитись зі світом технологій, попрактикуватись в написанні коду та навчитись реалізовувати власні ідеї за допомогою комп'ютера.

Сучасні діти понад усе люблять бавитись в комп'ютер, а ми направляємо цей інтерес в правильне гирло, навчаючи дітей використовувати технології з користю.

Вчитись програмувати ніколи не рано! :)
Найближчий курс
"Основи програмування на Scratch"
Початок занять - вересень 2020.
Безкоштовний пробний урок - вересень 2020
3 місяці
Курс складається з
12 занять по 1,5 години
1 раз/тиждень
Заняття проходять щосуботи з 10:00 до 11:30
10 дітей в групі
Малі групи дозволяють приділити увагу кожному
3500 грн
Вартість за весь курс
Навчальна програма
Курс розроблено групою досвідчених програмістів та викладачів з великим досвідом, як в комерційній розробці, так і в роботі зі школярами. Він базується на блоковій мові програмування Scratch, яка була розроблена в Массачусетському технологічному інституті (США), щоб діти могли познайомитись з основами кодування в ігровій формі. Обираючи готові блоки з кодом та комбінуючи їх в різних варіаціях, Scratch дозволяє створювати анімацію, ігри та навіть програмні додатки. Зі сторони може здатись, що дитина просто бавиться у відеогру, але жодна дія тут не відбувається без введення коду.

Це дозволяє змалечку привити інтерес до технологій та закладає фундамент розуміння алгоритмів, що стане великою перевагою в майбутньому незалежно від професії, яку обере Ваша дитина. Курс побудований таким чином, що на кожному занятті діти розробляють анімацію або власну комп'ютерну гру, використовуючи все нові й нові знання з програмування.

Scratch перекладено на 70 мов і його вивчають понад 40 мільйонів школярів у всьому світі
Як виглядають проекти на Scratch?
Чого навчиться Ваша дитина?
Логічно мислити
Ми розгілядаємо такі обчислювальні поняття як ітерація, умовний перехід, координати, змінні та випадкові числа.
Взаємодіяти з іншими
Ми вчимо працювати в команді та не боятись звертатись до інших по допомогу.
Креативити
Будь-який проект починається з ідеї, й ми допомагаємо дітям мислити за межами рамок та шаблонів.
Працювати проектно
Під час створення ігор діти опосередковано опановують навички планування, виконання задач, управління часом та контролю.
Часті питання
Що потрібно мати з собою на заняття?
Єдине, що необхідно дитині для занять - ноутбук. Ми рекомендуємо, щоб дитина приходила саме зі своїм/батьківським комп'ютером, оскільки він їй знайомий, і в такому випадку юний програміст зможе продовжувати навчання і самостійно вдома.
Чи можна батькам бути присутніми на занятті?
Нажаль, ні. Діти відволікаються за присутності батьків й не повністю концентруються на матеріалі. Якщо Ви хочете подивитись, як проходять навчальний процес - приходьте на пробне заняття або день відкритих дверей.
Чи є можливість оплатити курс частинами?
Так, можна платити помісячно, але в такому випадку його вартість становитиме 3900 грн.
Close
Close
Світлана
Адміністратор групи
Запишіться на безкоштовний пробний урок!
Вересень 2020