Не бійтесь змін - керуйте ними!
Опануйте нову професію в ІТ-сфері завдяки нашим курсам

Про наc

Codarium Academy - це всеукраїнська школа програмування та цифрових професій для дорослих. Навчання в школі може бути як безкоштовним (за підтримки донорських організацій), так і платним - в залежності від курсу та наявності місць.

Нам подобається допомагати людям змінювати своє життя на краще, тому успіх наших випускників є для нас пріоритетом. Наші курси максимально прикладні та націлені на опанування саме тих навичок, які затребувані в ІТ-компаніях.
Наш підхід
Фокус на практику
Кожен курс на 70% складається з практичних завдань, які моделюють реальні робочі задачі
Досвідчені ментори
Наші ментори - це круті спеціалісти, які працюють в ІТ компаніях, але не уявляють свого життя без викладання
Соціальний внесок
Ми віримо в добрі справи, тому частина наших програм безкоштовна, а решта має доволі помірну ціну
Онлайн-курси
Зараз на курсах навчаються: |
Наші випускники
За посиланням можна подивитись відео-відгуки
Кому і чому варто вивчати ІТ-спеціальності?
Сьогодні ІТ глибоко проникли в усі сфери життя. Вміння програмувати стало подібним володінню іноземною мовою - це відкриває нові кар'єрні горизонти незалежно від того, ким Ви працюєте. Навіть базові навички кодування допоможуть Вам стати кращим професіоналом у своїй сфері.

Написати скрипт, автоматизувати базу даних в звичайному Excel, редагувати або створити вебсайт без сторонньої допомоги, поставити коректне ТЗ технічним спеціалістам та проконтролювати якість його виконання - ці вміння будуть корисними будь-якому сучасному спеціалісту.

Наші курси - чудова можливість познайомитись зі світом технологій, попрактикуватись в написанні коду та "приміряти" на себе різні ІТ-професії. А при глибшому зануренні - мати підробіток на біржах фрілансу чи перекваліфікуватись та знайти роботу в ІТ-сфері.