UA
Як навчити дітей втілювати свої мрії
За 2 тижні Ви дізнаєтесь, про що мріє Ваша дитина, визначите її схильності та виведете Ваше спілкування на якісно новий рівень
онлайн-курс
почніть навчання прямо зараз
Навчаємо дітей бути успішними та щасливішими
Згідно з дослідженням Гарварда, люди, які вміють ставити цілі та складати план їх досягнення (а таких виявилося всього 3%), ставали набагато успішніше і щасливіше інших 97% опитаних.

Наш 2-тижневий курс допоможе батькам та дітям віком 8-12 років опанувати навички управління проектами та гармонізувати стосунки в родині.

Навчання проходить дистанційно, в форматі чат-боту. Ви будете щоденно отримувати порцію теорії та завдання на свій телефон, виконуючи які Ви з дітьми побудуєте повітряного змія та зробите карту мрій Вашої родини.
Этот курс для тех, кто:
1
Розуміє, що в школі не завжди вчать тому, що дійсно актуально
2
Хоче навчити своїх дітей досягати цілей і готовий показати це на власному прикладі
3
Відчуває, что дитина віддаляється і хотів би проводити з дитиною більше часу
Програма
Проекти оточують нас усюди. Зробити покупки, написати твір, запустити ракету на Марс - це все проекти. Навички управління проектами - це універсальна компетенція, яка допомагає дітям бути успішнішими і школі, і вдома, і надалі в дорослому житті. Дитина зрозуміє, як правильно оцінювати обсяг роботи, створювати списки задач та правильно розподіляти ресурси.

Курс розроблено групою програмістів та викладачів з великим досвідом як в ІТ, так і в роботі з школярами. В його основі лежать провідні міжнародні методології (Agile, Scrum, Kanban та GTD), але сама програма написана простою мовою, зрозумілою дітям.

За 2 тижні ми розглянемо наступні теми:
Як мріяти
Планування
Як перетворити мрію на ціль
Прототипування
Методології ведення проектів
Тайм-менеджмент
Фінансова грамотність
Автори курсу
Ілля Онищенко
Співзасновник
Ілля має 12 років досвіду в різноманітних освітніх проектах, зокрема в ІТ (в рамках цих проектів понад 1000 дітей успішно пройшли курси з основ програмування).
Назар Грищук
Співзасновник
У Назара 8 років досвіду розробки та консалтингу в ІТ, створення систем штучного інтелекту. Він спізасновник коворкінгу, яхтсмен та мандрівник.
Бот Бадді
Робот-куратор
Чатбот Бадді - це Ваш персональний куратор, який знає відповіді на всі запитання та буде слідкувати за Вашим прогресом на курсі.
Як це прцює?
Крок 1
Крок 1
Додаєте чатбота
Встановлення чатбота в Telegram займає лише 10 секунд і не потребує ніяких технічних навичок. Просто перейдіть за цим посиланням.
Крок 2
Крок 2
Отримуєте завдання
Щодня о 7:00 бот надсилатиме Вам завдання і корисну інформацію на день, які складатимуться з перегляду відео, читання статей та виконання цікавих вправ разом з дитиною.
Крок 3
Крок 3
Працюєте з проектами
Протягом 2 тижнів Ви разом з дитиною будете йти до своєї мрії, використовуючи кращі світові практики з управління проектами.
Реєстрація на курс
Тривалість: 2 тижні
Початок:
будь-який зручний для Вас час
Вартість:
450 грн 700 грн
Якщо раптом курс Вам не сподобається - ми повернемо Вам 100% оплаченої суми
Натискаючи кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з умовами договору оферти.
Вас буде перенаправлено на сторінку з оплатою.
Хочете спочатку подивитися, як це виглядає? Перший день курсу - безкоштовно!
Відгуки
Про наc
Future Kids - це освітній проект Codarium Academy з розвитку життєвих навичок для дітей.

За визначенням Всесвітньої Організації з Охорони Здоров'я, життєві навички (life skills) - це здатність до адаптації, позитивної поведінки та подолання викликів щоденного життя. Вони розвивають особистість різносторонньо, навчають справлятись з викликами, формують здорову самооцінку, підвищують стресостійкість і допомагають у досягненні цілей.

Ми використовуємо підхід edutainment ("навчання, як розвага"), що перетворює заняття у захоплюючу гру.
Часті запитання
Що необхідно для проходження курсу?
У батька повинен бути смартфон/ноутбук з встановленим додатком Telegram, куди будуть приходити завдання і можливість приділяти час на їх виконання разом з дитиною (близько 1 години щодня, в будь-який зручний час).
Як часто проходять завдання і скільки на них потрібно часу?
Щодня о 7 ранку бот надсилатиме Вам в Telegram завдання, які Ви будете виконувати разом з дитиною (зазвичай, це займає 30-60 хвилин).
У мене кілька дітей - чи можуть вони разом проходити курс?
Звісно! Разом - веселіше :) Головне, щоб вік дітей був більш-менш однаковий, аби завдання були всім зрозумілі.
Як встановити чатбота?
Для початку переконайтесь, що у Вашому смартфоні або на комп'ютері встановлено месенджер Telegram; якщо ні - то його можна завантажити тут. Потім перейдіть за даним посиланням для встановлення чатбота, через який і буде проходити курс. Він відобразиться у Ваших чатах як "Бот Бадді". Після оплати Вам буде відкрито доступ до курсу 15 червня (про це Ви отримаєте відповідне повідомлення в Telegram).
ФОП Онищенко І.Ю.
Україна, м. Київ
093 068 46 22
futurekids@codarium.com.ua
© 2020 Future Kids
Потрібно більше деталей?
Дзвоніть за номером 093 068 46 22
або пишіть нам на futurekids@codarium.com.ua
Made on
Tilda